• Wpisów:65
  • Średnio co: 35 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 19:05
  • Licznik odwiedzin:24 948 / 2322 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Mógłbyś chociaż czasem zapytać " co u mnie", "jak się czuję". Naprawdę zależy mi na Tobie... ale Ciebie to nie interesuje, prawda?
 

 
Gdybym chciała skłamać powiedziałabym, że już mi na Tobie nie zależy, że nie chcę Cię widzieć, że jesteś ostatnią osobą którą chciałabym mieć, że nie zależy mi na kontakcie z Tobą, ale po co kłamać?
 

 
życie z Tobą to byłaby bajka.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Moje najpiękniejsze wspomnienia, to właśnie te, w których jesteś Ty...
 

 
Hej boy, chcesz mieć mnie całą- zakręć mną.
 

 
Chcę Cię mieć zawsze blisko mnie, to z Tobą chcę być na dobre i na złe. Dla Ciebie mogę walczyć rozwalić całą armię. Chcę tylko Ciebie, jesteś moim ideałem. Choć nikogo tak bardzo jeszcze nie kochałam.
 

 
Najpiękniejsze są chwile te spędzone z Tobą. Kocham każdy Twój gest, kocham patrzeć jak się śmiejesz. I wiesz co? Mój świat bez Ciebie nie istnieje.
 

 
Dla Twojego szczęścia zrobiłabym dosłownie wszystko. Nie pozwoliłabym, żeby ktokolwiek Cię zranił. Szkoda, że to od zawsze działało tylko w jedną stronę.
 

 
oddałabym za Ciebie życie bez zastanowienia.
 

 
To boli. Zarzekałeś się, że zależy Ci na znajomości, że nie chcesz stracić kontaktu. Poznałeś Ją i nie stać Cię nawet na zwykłe "cześć".
 

 
Ty mogłeś i możesz zrobić ze mną wszystko. Nawet jeśli tego nie okazywałam- miałam ochotę. Bardzo chciałam. Teraz nie ma nic i tak zostanie. Na zawsze...
 

 
Wkurza mnie to, że tak po prostu dałam Ci się omotać.
 

 
Weź się chłopcze zdecyduj. Albo masz jedną i jesteś jej wierny albo kręcisz z kilkoma i każdą okłamujesz. To już jest śmieszne!
 

 
Hmm, zastanawia mnie jedno. Po co od samego początku robiłeś mi nadzieję? Mówiłeś, że Ci zależy, że jestem idealna, wyjątkowa. Po co były te wszystkie kłamstwa? Chciałeś się zabawić, rozkochać mnie w sobie? Gratuluję, udało Ci się. teraz codziennie patrzę n swoją zapłakaną twarz i zadaję sobie pytanie: czemu akurat ja?
 

 
Widzisz we mnie coś, nie ma ideałów a miłość ślepa jest.
 

 
Było wspaniale: pierwsze rozmowy, nocne rozkminy, radość przy każdym spotkaniu, każdy uśmiech, dotyk, buziak, przytulenie. Każda spędzona razem chwila, każdy sen z Nim w roli głównej i myśli: "było bosko" , "jest cudowny", "chcę Go mieć dla siebie". A teraz nic, tylko marne, wymuszone "siema" przy przypadkowym spotkaniu na ulicy.
 

 
Pamiętasz jak mówiłeś, ze kiedyś tam zamieszkamy? Ze wszystkich miejsc wybrałeś właśnie to, które najbardziej kojarzy mi się z Tobą
 

 
Tęsknię za czasami, w których serce przepełnione było szczęściem.
 

 
Choć wszystko się zepsuło, wiedz że ja zawsze byłam, jestem i będę.
 

 
Płakałam przez Ciebie, siebie i to wszystko co mogło być, a czego nie ma i nigdy już nie będzie.
 

 
Wzruszyłabym się, ale tusz był za drogi.
 

 
Czułam się w Jego obecności kimś więcej, niż jestem.
 

 
Jesteś cudem, w który potrafiłam patrzeć godzinami.
 

 
Uwielbiałam te chwile, kiedy sprawiałeś że serce napierdalało mi sześć razy szybciej niż powinno.
  • awatar Gość: jesli nie widzial tego ze ci na nim zalezy to nie byl ciebie wart, nie przejmuj sie frajerem ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›